Vertraging bij verwerking van propaantankgegevens
Vorig jaar hebben we omgevingsdiensten gevraagd om gegevens over propaantanks in bulk aan te leveren.
Vorig jaar hebben we omgevingsdiensten gevraagd om gegevens over propaantanks in bulk aan te leveren.
Het portaal Atlas Veiligheid blijft zich continu ontwikkelen om professionals optimaal te ondersteunen bij hun werkzaamheden.
Momenteel werkt het programmateam van het REV met veel energie aan de ontwikkeling van de nieuwe API-versie 5.0.
Steeds meer gemeenten maken gebruik van het REV: inmiddels hebben 241 gemeenten een account, waarvan 110 hun data hebben gevalideerd.
Onderdeel van de Omgevingswet is de introductie van centrale voorzieningen waarin informatie met betrekking tot de fysieke leefomgeving uitgewisseld wordt tussen overheden, burgers en
Het is zover: het volledige programma van het REV congres op 12 september is bekend. Met 12 verschillende sessies is er voor elk wat wils.
Met meer dan 1000 bezoekers was de Schakeldag van 27 juni in ’s-Hertogenbosch een groot succes.
Er speelt veel op het gebied van veiligheid. Daarom staat dit onderwerp centraal tijdens het REV Congres op 12 september 2024.
Vanaf 22 mei 2024 gaat het REV versie 3.1 live. In deze release zijn verschillende aanpassingen doorgevoerd met betrekking tot het datamodel van REV (IMEV 2.0), met name ger