KGL-invoermodule weer beschikbaar Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Livegang Aanleverportaal versie 2.60 op 12 mei 2025 Op 1 mei 2025 heeft een selecte groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1 getest.
Informatie Model Externe Veiligheid (IMEV) versie 3.0.1 vanaf 12 mei in gebruik bij het REV Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Einddatum voor ‘vinkje’ BGM uitgesteld naar 1 oktober 2022 De einddatum voor het valideren van de data in de BGM module verschuift naar 1 oktober.
Update stand van zaken Activiteitenteams Voor 7 geselecteerde activiteiten zijn informatiemodellen opgesteld en is de technische ontwikkeling voor het aansluiten in volle gang.