Wijziging URL Aanleverportaal per 31 juli Op donderdag 31 juli 2025 worden de URL’s voor zowel de productie- als de oefenomgeving van het Aanleverportaal aangepast.
Bugfix Informatiemodel Externe Veiligheid Geonovum heeft een bugfix in het schema en het modeldocument van het Informatiemodel Externe Veiligheid uitgevoerd.
Bulk-upload propaantanks nu beschikbaar Na een intensieve voorbereiding is het zo ver: het script voor het uploaden van propaantanks in bulk is beschikbaar.
REV netwerkdag: Samen bouwen aan betrouwbare veiligheidsinformatie Op 15 september 2025 brengen we bronhouders en gebruikers van het Register Externe Veiligheidsrisico's (REV) en de Atlas Veiligheid fysiek samen in Utrecht.
KGL-invoermodule weer beschikbaar Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Livegang Aanleverportaal versie 2.60 op 12 mei 2025 Op 1 mei 2025 heeft een selecte groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1
Informatie Model Externe Veiligheid (IMEV) versie 3.0.1 vanaf 12 mei in gebruik bij het REV Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Eerste bronhouder aangesloten op het REV Defensie Pijpleiding Organisatie (DPO) is als eerste bronhouder aangesloten op het RegisterExterneVeiligheid (REV).
Hoera: het Informatie Model Externe Veiligheid (IMEV) is gereed Slingers en een feestelijke stemming op kantoor bij Geonovum. Want de 1.0 versie van het Informatie Model Externe Veiligheid (IMEV) is klaar.
Voor jou als bronhouder: de tweede dialoogsessie Op 30 september 2021 organiseerde het REV infomil-team een tweede dialoogsessie. Vier bronhouders waren aanwezig. Ben jij een bronhouder?