Wijziging URL Aanleverportaal per 31 juli Op donderdag 31 juli 2025 worden de URL’s voor zowel de productie- als de oefenomgeving van het Aanleverportaal aangepast.
Bugfix Informatiemodel Externe Veiligheid Geonovum heeft een bugfix in het schema en het modeldocument van het Informatiemodel Externe Veiligheid uitgevoerd.
Bulk-upload propaantanks nu beschikbaar Na een intensieve voorbereiding is het zo ver: het script voor het uploaden van propaantanks in bulk is beschikbaar.
REV netwerkdag: Samen bouwen aan betrouwbare veiligheidsinformatie Op 15 september brengen we bronhouders en gebruikers van het Register Externe Veiligheidsrisico's (REV) en de Atlas Veiligheid fysiek samen in Utrecht.
Livegang REV release 3.1 Vanaf 22 mei 2024 gaat het REV versie 3.1 live. In deze release zijn verschillende aanpassingen doorgevoerd met betrekking tot het datamodel van REV (IMEV 2.0), met name ger
Handreiking downloaden gegevens uit de REV database De eerste versie van de handleiding over het downloaden van gegevens uit het REV is gepubliceerd.
Einddatum voor ‘vinkje’ BGM uitgesteld naar 1 oktober 2022 De einddatum voor het valideren van de data in de BGM module verschuift naar 1 oktober.