Wijziging URL Aanleverportaal per 31 juli Op donderdag 31 juli 2025 worden de URL’s voor zowel de productie- als de oefenomgeving van het Aanleverportaal aangepast.
Bugfix Informatiemodel Externe Veiligheid Geonovum heeft een bugfix in het schema en het modeldocument van het Informatiemodel Externe Veiligheid uitgevoerd.
Bulk-upload propaantanks nu beschikbaar Na een intensieve voorbereiding is het zo ver: het script voor het uploaden van propaantanks in bulk is beschikbaar.
REV netwerkdag: Samen bouwen aan betrouwbare veiligheidsinformatie Op 15 september 2025 brengen we bronhouders en gebruikers van het Register Externe Veiligheidsrisico's (REV) en de Atlas Veiligheid fysiek samen in Utrecht.
Nieuwe berekeningswijze gifwolkaandachtsgebieden Vanaf 1 januari 2024 gelden er aandachtsgebieden voor bepaalde milieubelastende activiteiten. Voor gifwolkaandachtsgebieden is iets bijzonders aan de hand. In dit artikel geven we uitleg hierover en geven we aan waar u meer informatie kunt vinden.