IMEV 3.0.1 gaat live op 8 mei 2025 Op 1 mei 2025 is door een selectieve groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1.
Afgelopen weken...in vogelvlucht In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
Maak kennis met de mensen achter het REV Teamleden van diverse rijkspartijen maken meters met de implementatie van het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV). In deze serie maken we kennis met hen.
Best Practice propaantanks In het bronhoudersoverleg van 22 augustus gaf Alex Smulders een korte presentatie over de inventarisatie van kleine propaantanks.
Atlas Werkconferentie 2023 De Werkconferentie van Atlas Leefomgeving is dit jaar op 14 september in het Keilepand in Rotterdam. Het thema is ‘De Compacte Stad – de toekomst van ruimtelijke ontwikkeling’. U kunt zich nu aanmelden.
Technische bestanden IMEV online Het technisch register van Nederlandse geo-standaarden bevat sinds de zomer de technische bestanden van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Informatiebijeenkomst buisleidingen en het REV De Vereniging van Leidingeigenaren in Nederland (VELIN), de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) en het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW) nodigen u uit voor een digitale bijeenkomst op dinsdag 12 september 2023 van 15.00u tot 16.30u over de laatste ontwikkelingen met betrekking tot de buisleidingen en het REV.
Nieuwe veelgestelde vragen REV Op de website van het Register externe veiligheidsrisico’s (REV) staan antwoorden op veelgestelde vragen. Deze pagina blijft in ontwikkeling en we plaatsen hier regelmatig nieuwe inhoud bij.
Informatiemodellen aangepast, dataverschillen RRGS-REV kleiner De kenmerken, bedoeld in artikel 10.3 lid f van het Besluit kwaliteit leefomgeving, horen ook in het REV. Dit was tot voor kort niet goed verwerkt.
Financiële steun aansluiten REV Het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) wordt in stappen gebouwd. Een van die stappen is het testen met data vanuit de eerste bronhouders.