Nieuwe optie in het aanleverportaal REV: uitbreiding voor geluidgegevens windturbines Het Aanleverportaal van het REV is uitgebreid met een nieuwe functionaliteit: het controleren en valideren van geluidgegevens van windturbines.
Problemen bij het ontsluiten van data over berekende aandachtsgebieden Op dit moment ondervinden we technische problemen met de ontsluiting van data over berekende aandachtsgebieden op de Atlas Leefomgeving. We werken hard om de problemen op te lossen.
Informatiedagen energie opslagsystemen en opslag lithium houdende energiedragers Er is een razendsnelle toename in het gebruik van lithium-ion batterijen in Nederland. Om dit veilig te laten verlopen is de juiste kennis noodzakelijk.
Nieuwe versie WMS en WFS van REV data beschikbaar Van de web mapping service (WMS) en web feature service (WFS) zijn nieuwe verbeterde versies gemaakt.
Maak kennis met de teams van het REV Teamleden van diverse rijkspartijen maken meters met de implementatie van het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV). In deze serie maken we kennis met hen.
Basis set windturbines D1 en E1 naar productie Vandaag 31 mei 2023 gaat de dataset windturbines naar productie. Hier onder staan de belangrijkste aandachtspunten van deze dataset.
Eind mei 2023 oplevering basisdataset Windturbines in BGM module De activiteit windturbines D1 en E1 uit het Besluit Kwaliteit Leefomgeving (BKL) is een van de nieuwe datasets in het REV.
Release versie 1.8 REV portaal In de laatste nieuwsbrief van deze site is de release van versie 1.8 van het REV portaal aangekondigd. Vandaag woensdag 10 mei 2023 is deze versie naar productie gegaan.