IMEV 3.0.1 gaat live op 8 mei 2025 Op 1 mei 2025 is door een selectieve groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1.
Brief bijdrage gemeenten voor controle en publicatie KGL data Op 11 november 2024 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief aan alle Nederlandse gemeenten verstuurd. In deze brief wordt uitgelegd waarom in het decentralisatiefond
Uitwerking Subsidievoorwaarden voor omgevingsdiensten Op 20 september 2024 stuurde ODNL de langverwachte subsidiebrieven namens het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW) naar de omgevingsdiensten.
Hoe gebruikt de omgevingsdienst Zuid-Limburg het REV? De bronhouder speelt een cruciale rol in het Register Externe Veiligheidsrisico's (REV).
Nieuwe versie Informatiemodel Externe Veiligheid (v.3.0) beschikbaar Op 31 oktober 2024 is versie 3.0 verschenen van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Kijk samen met ons terug op een geslaagd REV congres 12 september vond het REV congres plaats. Een geslaagde dag waarbij we samen met meer dan 120 deelnemers het REV officieel in beheer hebben genomen.
Workshop “Waterstofexperience” door Frank Mietes Het op het terrein van Industriepark de Kleefse Waard (IPKW) gevestigde adviesbureau ‘Alles over waterstof’ verzorgde een workshop over waterstof op het REV-congres van 12 september '24.
Subsidiebrieven REV Omgevingsdiensten verstuurd Op 20 september 2024 zijn de lang verwachte subsidiebrieven door ODNL aan de Omgevingsdiensten verstuurd. Een geanonimiseerde brief is als link toegevoegd aan dit nieuwsbericht.
Ontwikkeling REV Dataportaal Rijkswaterstaat ontwikkelt, in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, een dataportaal. Dit portaal heeft als doel de controle op de aangeleverde data en het verbeteren v
Portaal Atlas Veiligheid: Wie, wat, waar en waarom? Sinds april 2024 werkt Rijkswaterstaat (RWS) aan het Portaal Atlas Veiligheid (PAV).