IMEV 3.0.1 gaat live op 8 mei 2025 Op 1 mei 2025 is door een selectieve groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1.
Nieuwe veelgestelde vragen REV Op de website van het Register externe veiligheidsrisico’s (REV) staan antwoorden op veelgestelde vragen. Deze pagina blijft in ontwikkeling en we plaatsen hier regelmatig nieuwe inhoud bij.
Informatiemodellen aangepast, dataverschillen RRGS-REV kleiner De kenmerken, bedoeld in artikel 10.3 lid f van het Besluit kwaliteit leefomgeving, horen ook in het REV. Dit was tot voor kort niet goed verwerkt.
Financiële steun aansluiten REV Het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) wordt in stappen gebouwd. Een van die stappen is het testen met data vanuit de eerste bronhouders.
Update stand van zaken Activiteitenteams Voor 7 geselecteerde activiteiten zijn informatiemodellen opgesteld en is de technische ontwikkeling voor het aansluiten in volle gang.