Afgelopen weken ... in vogelvlucht De afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest: Livegang REV release 3.1 | Register externe veiligheid Handreiking downloaden gegevens uit de REV database | Register externe v
Resultaten van de Belronde REV 2024 In Q1 en Q2 van 2024 heeft het REV-team contact opgenomen met de 28 omgevingsdiensten (OD’s) met een aantal vragen rondom het Register Externe Veiligheidsrisco’s (REV).
Portaal Atlas Veiligheid: Wie, wat, waar en waarom? In het 23e bronhoudersoverleg vertelden wij kort iets over de Proeftuin Atlas Veiligheid. Dit is nu het Portaal Atlas Veiligheid (PAV). Het is alweer even geleden. Hoe zat het ook alweer?
Financiële Ondersteuning voor Omgevingsdiensten en Gemeenten Binnenkort zullen er drie brieven uitgaan: één naar de gemeenten en twee naar de omgevingsdiensten.
KGL handleidingen Inmiddels zijn jullie hard aan het werk met het controleren en accepteren van kwetsbare gebouwen in het Register Externe Veiligheid.
Bronhoudersdag : uitwisselen van ervaringen De zomervakantie is voorbij. Het REV-projectteam is weer op volle kracht aan de slag met de verdere ontwikkeling van het register.
REV Helpdesk Vragen over het Register Externe Veiligheidsrisico’s kunt u stellen via het contactformulier of per e-mail aan REV@rws.nl. De helpdesk is niet telefonisch bereikbaar.
Voorbereidingen REV gaan door De Omgevingswet treedt naar verwachting per 1 januari 2022 in werking. Dit is een jaar later dan eerder gepland.
Test- en aansluittrajecten gestart Het REV krijgt stapsgewijs vorm. Per activiteit uit het Bkl komt er een informatiemodel, datamodel en een automatische koppeling (API).