Brief koppeling REV aan omgevingsloket
Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Op 21 december 2023 is door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief ontvangen. Deze brief gaat over hoe moet worden omgegaan met aandachtsgebieden tot de wetswijziging
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
Bij de helpdesk-REV krijgen we vragen binnen over verschillende onderwerpen zoals het aanmaken van een account voor het REV, over informatiemodellen of vragen over wetgeving.
De zomervakantie is voorbij. Het REV-projectteam is weer op volle kracht aan de slag met de verdere ontwikkeling van het register.