Afgelopen weken...in vogelvlucht
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
Teamleden van diverse rijkspartijen maken meters met de implementatie van het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV). In deze serie maken we kennis met hen.
In het bronhoudersoverleg van 22 augustus gaf Alex Smulders een korte presentatie over de inventarisatie van kleine propaantanks.
Het technisch register van Nederlandse geo-standaarden bevat sinds de zomer de technische bestanden van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
In het 13de bronhoudersoverleg heeft Monique van Scherpenzeel (Geonovum) een toelichting gegeven op het beheer en ontwikkelmodel van standaarden bij Geonovum.
De conversie van het RRGS naar het REV verloopt voorspoedig. Al 24 soorten activiteiten zijn omgezet van het RRGS naar het REV.
Voor een aantal bestaande milieu belastende activiteiten die momenteel in het Register risicosituaties gevaarlijke stoffen (RRGS) staan, dient de bronhouder de bestaande data aan te vu
Op 1 oktober 2022 verliep de deadline voor de bijdrage via ODNL. Alle 29 omgevingsdiensten zijn actief aan de slag gegaan met het valideren van gegevens.