KGL-invoermodule weer beschikbaar Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Livegang Aanleverportaal versie 2.60 op 12 mei 2025 Op 1 mei 2025 heeft een selecte groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1 getest.
Informatie Model Externe Veiligheid (IMEV) versie 3.0.1 vanaf 12 mei in gebruik bij het REV Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Brief bijdrage gemeenten voor controle en publicatie KGL data Op 11 november 2024 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief aan alle Nederlandse gemeenten verstuurd. In deze brief wordt uitgelegd waarom in het decentralisatiefond
Uitwerking Subsidievoorwaarden voor omgevingsdiensten Op 20 september 2024 stuurde ODNL de langverwachte subsidiebrieven namens het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW) naar de omgevingsdiensten.
Hoe gebruikt de omgevingsdienst Zuid-Limburg het REV? De bronhouder speelt een cruciale rol in het Register Externe Veiligheidsrisico's (REV).
Nieuwe versie Informatiemodel Externe Veiligheid (v.3.0) beschikbaar Op 31 oktober 2024 is versie 3.0 verschenen van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Nieuwe berekeningswijze gifwolkaandachtsgebieden Vanaf 1 januari 2024 gelden er aandachtsgebieden voor bepaalde milieubelastende activiteiten. Voor gifwolkaandachtsgebieden is iets bijzonders aan de hand. In dit artikel geven we uitleg hierover en geven we aan waar u meer informatie kunt vinden.