Werkgroep datakwaliteit zoekt nieuwe leden ! Binnen het REV-programma zijn we bezig met het verbeteren van de datakwaliteit van het REV.
Bijeenkomst REV buisleidingen De voorlichtingsbijeenkomst Rev-data-invoer buisleidingen gaat op 8 juli om 10 uur van start.
Belronde omgevingsdiensten Het REV-programmateam heeft de afgelopen weken alle omgevingsdiensten gebeld.
Strippenkaart: uitbreiding van onze dienstverlening Zoals we aangekondigd hebben tijdens de Atlas Werkconferentie gaan we de dienstverlening aan bronhouders uitbreiden met een ‘strippenkaart’.
Bronhoudersessie themaspecial RRGS naar REV Op 1 juli was de zesde bronhoudersessie met als thema: de migratie van RRGS data naar het REV.
Update stand van zaken Activiteitenteams Voor 7 geselecteerde activiteiten zijn informatiemodellen opgesteld en is de technische ontwikkeling voor het aansluiten in volle gang.