KGL-invoermodule weer beschikbaar Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Livegang Aanleverportaal versie 2.60 op 12 mei 2025 Op 1 mei 2025 heeft een selecte groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1 getest.
Informatie Model Externe Veiligheid (IMEV) versie 3.0.1 vanaf 12 mei in gebruik bij het REV Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Invoering buisleidingen in het Register externe veiligheid Met de invoering van de Omgevingswet treedt het REV als databron voor buisleidingen in werking. Het REV komt dan in de plaats van het Register risicosituaties gevaarlijke stoffen (RRGS).
Data ter validatie beschikbaar in de BGM Begin juni startte het REV team met het toevoegen van datasets van activiteiten in de Bevoegd Gezag Module (BGM). Het opleveren gebeurt in verschillende sprints.
12e bronhoudersoverleg a.s. donderdag 7 juli '22 Op aanstaande donderdag 7 juli van 14:00 tot 15:30 uur vindt de 12de bronhoudersoverleg plaats. De agenda bevat de volgende onderwerpen:
Ervaringen aansluittraject omgevingsdienst Zodra de Omgevingswet in werking treedt, wordt het Register Risicosituaties Gevaarlijke Stoffen (RRGS) vervangen door het Register Externe Veiligheid (REV).
Geslaagd eerste vragenuurtje voor het REV Om iedereen goed op de hoogte te houden van de ontwikkelingen bij het REV gebruik we verschillende communicatiemiddelen.
Terugkoppeling eerste bronhoudersmiddag Al enige tijd is een aantal bronhouders aan het testen met het REV, in samenwerking met het REV-team. Momenteel richten zij zich op het inventariseren van de benodigde gegevens.
RWS werkt aan basisnetgeometrieën om aan te sluiten op het REV Basisnetgegevens in het Register Externe Veiligheid (REV)