Het programma van het REV congres is bekend Het is zover: het volledige programma van het REV congres op 12 september is bekend. Met 12 verschillende sessies is er voor elk wat wils.
Terugblik: REV-inbreng op de Schakeldag 27 juni 2024 Met meer dan 1000 bezoekers was de Schakeldag van 27 juni in ’s-Hertogenbosch een groot succes.
Inschrijving geopend voor het REV congres op 12 september Er speelt veel op het gebied van veiligheid. Daarom staat dit onderwerp centraal tijdens het REV Congres op 12 september 2024.
Eerste drie activiteiten geconverteerd naar het REV Op 30 mei 2022 om 14:30 uur zijn de eerste drie activiteiten klaar gezet in het REV om te bekijken en valideren.
Nieuwe starterskit beschikbaar Sinds vorige week staat een nieuwe versie van de starterskit op de website, met daarin nieuwe versies van de JSON voorbeeldbestanden.
Publiceren conversiedata gaat op 30 mei 2022 van start Het programmateam REV zet op 30 mei 2020 de eerste drie sets conversiedata voor de bronhouders online. In dit nieuwsbericht geven wij meer informatie over de eerste drie conversiedatasets.
Bronhoudersdagen om de maand georganiseerd in 2021 Afgelopen 3 december is de tweede bronhoudersdag georganiseerd. Het doel van deze bronhoudersdagen is om de bronhouders met elkaar in contact te brengen.
Digitale vragenuurtjes 8 Februari is er van 13:00 tot 14:00 weer een digitaal vragenuurtje. U kunt zich vooraf per mail opgeven via REV@rws.nl. Wij stellen het op prijs als u uw vragen bij opgave al aangeeft.
Aanleverportaal klaar om te testen Het doel van het Register Externe Veiligheid (REV) is om bronhouders via een automatische koppeling te laten aansluiten.
Ervaringen aansluittraject RUD Utrecht Iedere nieuwsbrief is er een interview met een bronhouder over het aansluittraject op het Register Externe Veiligheid (REV).