Terugblik: eerste gebruikersdag Atlas Veiligheid: samen werken aan de toekomst
Onderhoud! PreProductie en oefenomgeving REV tijdelijk gesloten
Vanaf 17:00 op 22 februari is het aanleverportaal en de API van de pre-productie omgeving en de oefenomgeving offline.
Planning REV data invoer
Sinds 1 januari 2024 is de omgevingswet van kracht en, is ook het Register Externe Veiligheidsrisico’s het officiële dataregister voor activiteiten met een extern veiligheidsrisico.
Belronde 2024 gaat van start!
In de maanden februari/maart zal het REV-team alle omgevingsdiensten (OD) en een selectie van gemeenten gaan bellen.
Afgelopen weken...in vogelvlucht
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
In gesprek met Robby Veders over het REV en aandachtsgebieden
Ondersteuning API versie 1.2 stopt per 1 april 2024
Met de implementatie van de Application Programming Interface (API) versie 2.0 stopt de ondersteuning voor versie 1.2 bij de REV database.
REV organiseert workshop op de Atlas Werkconferentie Online 18 mei 2021
‘Met framing effectief risicocommunicatie inzetten’ is de titel van de workshop die het REV organiseert op de Atlas Werkconferentie Online op 18 mei 2021.
Beste bronhouders, het REV 1.0 is gereed, ga er mee aan de slag!
Het REV 1.0 is klaar om data te ontvangen. Bronhouders kunnen voor alle 45 risicovolle activiteiten EV-informatie aanleveren via een API.