Mandaatbesluit voor registratie REV KGL Op de website van het Gemeentelijk Geoberaad van de VNG(Vereniging van Nederlandse Gemeenten) staat een kort artikel over de noodzaak van mandatering bij het vullen en bijhouden van wettelijk bepaalde registraties.
Lancering Atlas Veiligheid: Eén centraal platform voor omgevingsveiligheid Op 20 december is het portaal Atlas Veiligheid officieel gelanceerd.
Uitfasering API versie 3.0 In maart 2025 stopt de ondersteuning van API versie 3.0 voor het aanleveren van data aan het REV.
Afgelopen weken…in vogelvlucht Hierbij in kort een overzicht van relevante zaken in de afgelopen weken:
Basisnet water als eerste REV-data in productie! Het is gelukt!! Basisnet water is de eerste milieubelastende activiteit die in het REV staat.
Verdiepingssessie aansluiting REV Op 15 februari 2022 hebben vijf omgevingsdiensten (OD’s) samengewerkt in een eerste verdiepingssessie over data-modellen en aansluiting van zaaksystemen op het REV. De Regionale U
Online Atlas werkconferentie 2022 Ook dit jaar is er weer een online atlas werkconferentie en wel op 21 april. Het thema van dit jaar is “van praten naar doen”. In het plenaire deel is ook een plek voor het REV.
1e Werkplaats Bevoegd Gezag Module Wat is de Bevoegd Gezag Module (BGM)? De BGM is een hulpmiddel om vanuit het bevoegd gezag RRGS-data die naar het REV wordt omgezet te controleren, valideren en aan te vullen.