KGL-invoermodule weer beschikbaar Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Livegang Aanleverportaal versie 2.60 op 12 mei 2025 Op 1 mei 2025 heeft een selecte groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1
Informatie Model Externe Veiligheid (IMEV) versie 3.0.1 vanaf 12 mei in gebruik bij het REV Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Brief koppeling REV aan omgevingsloket Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Brief Ministerie van IenW over rekenmethode aandachtsgebieden Op 21 december 2023 is door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief ontvangen. Deze brief gaat over hoe moet worden omgegaan met aandachtsgebieden tot de wetswijziging
Presentatie REV Landelijke vuurwerkdag Op 15 november 2023 heeft de landelijke vuurwerkdag 2023 plaatsgevonden. Frans Geurts, senior-adviseur externe veiligheid, heeft vanuit het REV een presentatie gegeven over vuurwerkopslagen in het Register Externe Veiligheidsrisico’s, de vervanger van het Risico Register Gevaarlijke Stoffen (RRGS).
Nieuwe Brief aanlevering buisleidingdata voor het REV Door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat is op 30 mei 2022 een brief gestuurd aan alle leveranciers van buisleidingdata.
Brief Ministerie IenW formele overgang RRGS naar REV Het Ministerie van IenW heeft een brief opgesteld over de overgang van het RRGS naar het REV. Hierin wordt formeel geregeld dat aan de informatieverplichting vanuit de wetgeving rond Externe
Verslag REV 14de bronhoudersoverleg 27 oktober 2022 In het 14de bronhoudersoverleg zijn de volgende onderwerpen aan bod geweest.
API - koppeling Bronhouders slaan zelf in de toekomst data over Milieubelastende Activiteiten (MBA) en Kwetsbare Locaties en Gebouwen in de REV-database op.