Onderhoud! PreProductie en oefenomgeving REV tijdelijk gesloten
Vanaf 17:00 op 22 februari is het aanleverportaal en de API van de pre-productie omgeving en de oefenomgeving offline.
Planning REV data invoer
Sinds 1 januari 2024 is de omgevingswet van kracht en, is ook het Register Externe Veiligheidsrisico’s het officiële dataregister voor activiteiten met een extern veiligheidsrisico.
Belronde 2024 gaat van start!
In de maanden februari/maart zal het REV-team alle omgevingsdiensten (OD) en een selectie van gemeenten gaan bellen.
Afgelopen weken...in vogelvlucht
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
In gesprek met Robby Veders over het REV en aandachtsgebieden
Ondersteuning API versie 1.2 stopt per 1 april 2024
Met de implementatie van de Application Programming Interface (API) versie 2.0 stopt de ondersteuning voor versie 1.2 bij de REV database.
Nieuwe Brief aanlevering buisleidingdata voor het REV
Door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat is op 30 mei 2022 een brief gestuurd aan alle leveranciers van buisleidingdata.
Brief Ministerie IenW formele overgang RRGS naar REV
Het Ministerie van IenW heeft een brief opgesteld over de overgang van het RRGS naar het REV. Hierin wordt formeel geregeld dat aan de informatieverplichting vanuit de wetgeving rond Externe
Verslag REV 14de bronhoudersoverleg 27 oktober 2022
In het 14de bronhoudersoverleg zijn de volgende onderwerpen aan bod geweest.