Wijziging URL Aanleverportaal per 31 juli Op donderdag 31 juli 2025 worden de URL’s voor zowel de productie- als de oefenomgeving van het Aanleverportaal aangepast.
Bugfix Informatiemodel Externe Veiligheid Geonovum heeft een bugfix in het schema en het modeldocument van het Informatiemodel Externe Veiligheid uitgevoerd.
Bulk-upload propaantanks nu beschikbaar Na een intensieve voorbereiding is het zo ver: het script voor het uploaden van propaantanks in bulk is beschikbaar.
REV netwerkdag: Samen bouwen aan betrouwbare veiligheidsinformatie Op 15 september 2025 brengen we bronhouders en gebruikers van het Register Externe Veiligheidsrisico's (REV) en de Atlas Veiligheid fysiek samen in Utrecht.
Nieuwe berekeningswijze gifwolkaandachtsgebieden Vanaf 1 januari 2024 gelden er aandachtsgebieden voor bepaalde milieubelastende activiteiten. Voor gifwolkaandachtsgebieden is iets bijzonders aan de hand. In dit artikel geven we uitleg hierover en geven we aan waar u meer informatie kunt vinden.
Het OOG en het OOR In de vorige nieuwsbrief kon u lezen over de overgang van de ontwikkelfase van Register Externe Veiligheidsrisico’s naar de beheerfase.
Resultaten belronde In Q4 2022 en Q1 2023 heeft het REV-team contact opgenomen met alle 29 omgevingsdiensten (OD’s) met een aantal vragen over hun werkzaamheden rondom het Register Externe Veiligheidsrisi
Laatste ontwikkelingen datasets REV We willen jullie als bronhouders graag op de hoogte houden van de laatste ontwikkelingen in het REV.
Gemeenten kunnen in het REV de eigen data bekijken Met de nieuwe release van het REV is het voor gemeenten mogelijk om inkijkrechten aan te vragen bij de omgevingsdienst waar zij onder vallen.