IMEV 3.0.1 gaat live op 8 mei 2025 Op 1 mei 2025 is door een selectieve groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1.
Brief bijdrage gemeenten voor controle en publicatie KGL data Op 11 november 2024 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief aan alle Nederlandse gemeenten verstuurd. In deze brief wordt uitgelegd waarom in het decentralisatiefond
Uitwerking Subsidievoorwaarden voor omgevingsdiensten Op 20 september 2024 stuurde ODNL de langverwachte subsidiebrieven namens het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW) naar de omgevingsdiensten.
Hoe gebruikt de omgevingsdienst Zuid-Limburg het REV? De bronhouder speelt een cruciale rol in het Register Externe Veiligheidsrisico's (REV).
Nieuwe versie Informatiemodel Externe Veiligheid (v.3.0) beschikbaar Op 31 oktober 2024 is versie 3.0 verschenen van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Basisnet Weg 1.0 staat in productie! Met trots kunnen wij aangeven dat Basisnet Weg 1.0 officieel in productie is!. Sinds 13 april 2023 staat informatie over het Basisnet Weg in het Register Externe Veiligheid (REV).
Resultaten uit het Bronhoudersoverleg In de 16de en 17de bronhoudersoverleg, respectievelijk gehouden op 8 maart en 18 april van dit jaar, zijn de volgende onderwerpen toegelicht en besproken.
Deelsessie REV op congres Relevant 2023 Op 28 maart 2023 was het jaarcongres over Externe Veiligheid: Relevant. De onderwerpen waren de versnellende energietransitie en de omgevingsveiligheid.
Eerste VTH zaaksysteem aangesloten op het REV Op 16 maart organiseerde REM-Automatisering een knoppensessie voor de gebruikers van het pakket Open Wave.
Release 1.8 REV In de tweede week van mei 2023 staat de release van versie 1.8 van het REV op de planning.