Onderhoud! PreProductie en oefenomgeving REV tijdelijk gesloten
Vanaf 17:00 op 22 februari is het aanleverportaal en de API van de pre-productie omgeving en de oefenomgeving offline.
Vanaf 17:00 op 22 februari is het aanleverportaal en de API van de pre-productie omgeving en de oefenomgeving offline.
Sinds 1 januari 2024 is de omgevingswet van kracht en, is ook het Register Externe Veiligheidsrisico’s het officiële dataregister voor activiteiten met een extern veiligheidsrisico.
In de maanden februari/maart zal het REV-team alle omgevingsdiensten (OD) en een selectie van gemeenten gaan bellen.
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
Met de implementatie van de Application Programming Interface (API) versie 2.0 stopt de ondersteuning voor versie 1.2 bij de REV database.
Op 8 februari is het wijzigingsprotocol voor het Informatiemodel Externe Veiligheid vastgesteld door de Adviesgroep IMEV.
Op 02 maart 2023 vindt de release van versie 1.7 van het REV plaats. Deze release zorgt tevens voor een upgrade van het invoerportaal van versie 2.0.4 naar versie 2.0.10.
Voor 7 geselecteerde activiteiten zijn informatiemodellen opgesteld en is de technische ontwikkeling voor het aansluiten in volle gang.
Wij zijn het cluster Externe Veiligheid binnen InfoMil.