IMEV 3.0.1 gaat live op 8 mei 2025 Op 1 mei 2025 is door een selectieve groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1.
Staatsecretaris stemt in met aangepaste berekeningswijze aandachtsgebieden In de afgelopen jaren is de berekeningswijze van de aandachtsgebieden nogmaals tegen het licht gehouden. Dit heeft geresulteerd in een aangepaste berekeningswijze waarmee de staatssecretaris heeft ingestemd.
Afstanden LPG-tankstations en uitspraak Raad van State Op 12 januari 2023 heeft de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (RvS) uitspraak gedaan in het hoger beroep tegen een LPG-tankstation.
Voorbereiding overgang Standaardplatform / eHerkenning Samen met het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat bereiden we de overgang van het invoerportaal van de servers van onze softwareontwikkelaar naar Rijkswaterstaat voor.
Adviesrapport en Onderzoeksrapport smart inwinnen van data in de openbare ruimte gepubliceerd Op 30 juni hielden Mats van der Burg en Rik de Hoop hun eindpresentatie over "Smart inwinnen van data in de openbare ruimte” met AI.
Nieuwe veelgestelde vragen REV Op de website van het Register externe veiligheidsrisico’s (REV) staan antwoorden op veelgestelde vragen. Deze pagina blijft in ontwikkeling en we plaatsen hier regelmatig nieuwe inhoud bij.
Informatiemodellen aangepast, dataverschillen RRGS-REV kleiner De kenmerken, bedoeld in artikel 10.3 lid f van het Besluit kwaliteit leefomgeving, horen ook in het REV. Dit was tot voor kort niet goed verwerkt.
Financiële steun aansluiten REV Het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) wordt in stappen gebouwd. Een van die stappen is het testen met data vanuit de eerste bronhouders.