IMEV 3.0.1 gaat live op 8 mei 2025 Op 1 mei 2025 is door een selectieve groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1.
Tijdelijke mutatie en upload stop op Register Externe Veiligheidsrisico’s Op vrijdag 15 maart vanaf 12:00 uur ’s middags tot en met 24 maart 23:59 gaat het aanleverportaal van het Register Externe Veiligheidsrisico’s offline.
Terugblik informatiebijeenkomst kwetsbare gebouwen en locaties Donderdag 1 februari vond de derde KGL informatiebijeenkomst plaats voor gemeenten. Lees het verslag en de gestelde vragen van deze bijeenkomsten en bekijk de video over het belang van het invoeren van KGL's in het REV.
Ervaringen aansluittraject omgevingsdienst Zodra de Omgevingswet in werking treedt, wordt het Register Risicosituaties Gevaarlijke Stoffen (RRGS) vervangen door het Register Externe Veiligheid (REV).
Geslaagd eerste vragenuurtje voor het REV Om iedereen goed op de hoogte te houden van de ontwikkelingen bij het REV gebruik we verschillende communicatiemiddelen.
Terugkoppeling eerste bronhoudersmiddag Al enige tijd is een aantal bronhouders aan het testen met het REV, in samenwerking met het REV-team. Momenteel richten zij zich op het inventariseren van de benodigde gegevens.
RWS werkt aan basisnetgeometrieën om aan te sluiten op het REV Basisnetgegevens in het Register Externe Veiligheid (REV)
Vragenuurtje 7 december 7 december is er van 13:00 tot 14:00 weer een online vragenuurtje. U kunt zich vooraf opgeven via een mail naar REV@rws.nl. Wij stellen het op prijs als u uw vragen bij opgave al aangeeft.