Onderhoud! PreProductie en oefenomgeving REV tijdelijk gesloten
Vanaf 17:00 op 22 februari is het aanleverportaal en de API van de pre-productie omgeving en de oefenomgeving offline.
Vanaf 17:00 op 22 februari is het aanleverportaal en de API van de pre-productie omgeving en de oefenomgeving offline.
Sinds 1 januari 2024 is de omgevingswet van kracht en, is ook het Register Externe Veiligheidsrisico’s het officiële dataregister voor activiteiten met een extern veiligheidsrisico.
In de maanden februari/maart zal het REV-team alle omgevingsdiensten (OD) en een selectie van gemeenten gaan bellen.
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
Met de implementatie van de Application Programming Interface (API) versie 2.0 stopt de ondersteuning voor versie 1.2 bij de REV database.
Op 30 mei 2022 om 14:30 uur zijn de eerste drie activiteiten klaar gezet in het REV om te bekijken en valideren.
Sinds vorige week staat een nieuwe versie van de starterskit op de website, met daarin nieuwe versies van de JSON voorbeeldbestanden.
Het programmateam REV zet op 30 mei 2020 de eerste drie sets conversiedata voor de bronhouders online. In dit nieuwsbericht geven wij meer informatie over de eerste drie conversiedatasets.
Defensie Pijpleiding Organisatie (DPO) is als eerste bronhouder aangesloten op het RegisterExterneVeiligheid (REV).