Het programma van het REV congres is bekend Het is zover: het volledige programma van het REV congres op 12 september is bekend. Met 12 verschillende sessies is er voor elk wat wils.
Terugblik: REV-inbreng op de Schakeldag 27 juni 2024 Met meer dan 1000 bezoekers was de Schakeldag van 27 juni in ’s-Hertogenbosch een groot succes.
Inschrijving geopend voor het REV congres op 12 september Er speelt veel op het gebied van veiligheid. Daarom staat dit onderwerp centraal tijdens het REV Congres op 12 september 2024.
Eerste drie activiteiten geconverteerd naar het REV Op 30 mei 2022 om 14:30 uur zijn de eerste drie activiteiten klaar gezet in het REV om te bekijken en valideren.
Nieuwe starterskit beschikbaar Sinds vorige week staat een nieuwe versie van de starterskit op de website, met daarin nieuwe versies van de JSON voorbeeldbestanden.
Publiceren conversiedata gaat op 30 mei 2022 van start Het programmateam REV zet op 30 mei 2020 de eerste drie sets conversiedata voor de bronhouders online. In dit nieuwsbericht geven wij meer informatie over de eerste drie conversiedatasets.
Verslag 3e digitale bijeenkomst REV-data-invoer buisleidingen beschikbaar Op 26 januari 2022 heeft de derde digitale bijeenkomst REV-data-invoer buisleidingen plaatsgevonden. Het verslag van deze bijeenkomst en de presentaties zijn nu beschikbaar.
QuickScan helpt de RUD Utrecht verder bij aansluiten op het REV In het begin van dit jaar heeft de RUD Utrecht samen met Geodan een quickscan uitgevoerd.
Workshop persona’s als basis voor de Atlaskaarten Op 25 januari heeft de Atlas Leefomgeving een workshop georganiseerd. Het doel van de workshop was om wensen op te halen voor de kaartbeelden binnen het onderwerp "Externe Veiligheid".
Uitslag prijsvraag! Hebben we al een nieuwe naam voor de BGM? De BGM (De bevoegd gezag module) is een hulpmiddel om RRGS-data die naar het REV worden omgezet te controleren, te valideren en aan te vullen.