KGL-invoermodule weer beschikbaar Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Livegang Aanleverportaal versie 2.60 op 12 mei 2025 Op 1 mei 2025 heeft een selecte groep gebruikers het aanleverportaal en de bijbehorende Application Programming Interface (API) van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV) 3.0.1
Informatie Model Externe Veiligheid (IMEV) versie 3.0.1 vanaf 12 mei in gebruik bij het REV Vanaf 12 mei gebruikt het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) de nieuwe versie 3.0.1 van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Brief koppeling REV aan omgevingsloket Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Brief Ministerie van IenW over rekenmethode aandachtsgebieden Op 21 december 2023 is door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief ontvangen. Deze brief gaat over hoe moet worden omgegaan met aandachtsgebieden tot de wetswijziging
Presentatie REV Landelijke vuurwerkdag Op 15 november 2023 heeft de landelijke vuurwerkdag 2023 plaatsgevonden. Frans Geurts, senior-adviseur externe veiligheid, heeft vanuit het REV een presentatie gegeven over vuurwerkopslagen in het Register Externe Veiligheidsrisico’s, de vervanger van het Risico Register Gevaarlijke Stoffen (RRGS).
Verslag 3e digitale bijeenkomst REV-data-invoer buisleidingen beschikbaar Op 26 januari 2022 heeft de derde digitale bijeenkomst REV-data-invoer buisleidingen plaatsgevonden. Het verslag van deze bijeenkomst en de presentaties zijn nu beschikbaar.
QuickScan helpt de RUD Utrecht verder bij aansluiten op het REV In het begin van dit jaar heeft de RUD Utrecht samen met Geodan een quickscan uitgevoerd.
Workshop persona’s als basis voor de Atlaskaarten Op 25 januari heeft de Atlas Leefomgeving een workshop georganiseerd.
Uitslag prijsvraag! Hebben we al een nieuwe naam voor de BGM? De BGM (De bevoegd gezag module) is een hulpmiddel om RRGS-data die naar het REV worden omgezet te controleren, te valideren en aan te vullen.