Tijdelijke mutatie en upload stop op Register Externe Veiligheidsrisico’s
Op vrijdag 15 maart vanaf 12:00 uur ’s middags tot en met 24 maart 23:59 gaat het aanleverportaal van het Register Externe Veiligheidsrisico’s offline.
Op vrijdag 15 maart vanaf 12:00 uur ’s middags tot en met 24 maart 23:59 gaat het aanleverportaal van het Register Externe Veiligheidsrisico’s offline.
In de vorige nieuwsbrief kon u lezen over de overgang van de ontwikkelfase van Register Externe Veiligheidsrisico’s naar de beheerfase.
In Q4 2022 en Q1 2023 heeft het REV-team contact opgenomen met alle 29 omgevingsdiensten (OD’s) met een aantal vragen over hun werkzaamheden rondom het Register Externe Veiligheidsrisi
We willen jullie als bronhouders graag op de hoogte houden van de laatste ontwikkelingen in het REV.
Met de nieuwe release van het REV is het voor gemeenten mogelijk om inkijkrechten aan te vragen bij de omgevingsdienst waar zij onder vallen.
Vanaf 1 februari 2023 zijn de Web Map Service (WMS) en Web Feature Service (WFS) services te raadplegen van het REV. Met de WMS kunnen kaartbeelden worden weergegeven.
Vanaf 1 februari 2023 staan de geconverteerde Register Risicosituaties Gevaarlijke Stoffen (RRGS) gegevens voor buisleidingen in het Register Externe Veiligheid (REV).
Op 30 mei 2022 om 14:30 uur zijn de eerste drie activiteiten klaar gezet in het REV om te bekijken en valideren.
Sinds vorige week staat een nieuwe versie van de starterskit op de website, met daarin nieuwe versies van de JSON voorbeeldbestanden.