Livegang REV release 3.1
Vanaf 22 mei 2024 gaat het REV versie 3.1 live. In deze release zijn verschillende aanpassingen doorgevoerd met betrekking tot het datamodel van REV (IMEV 2.0), met name ger
Vanaf 22 mei 2024 gaat het REV versie 3.1 live. In deze release zijn verschillende aanpassingen doorgevoerd met betrekking tot het datamodel van REV (IMEV 2.0), met name ger
De eerste versie van de handleiding over het downloaden van gegevens uit het REV is gepubliceerd.
Van de web mapping service (WMS) en web feature service (WFS) zijn nieuwe verbeterde versies gemaakt.
Teamleden van diverse rijkspartijen maken meters met de implementatie van het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV). In deze serie maken we kennis met hen.
Vandaag 31 mei 2023 gaat de dataset windturbines naar productie. Hier onder staan de belangrijkste aandachtspunten van deze dataset.
De activiteit windturbines D1 en E1 uit het Besluit Kwaliteit Leefomgeving (BKL) is een van de nieuwe datasets in het REV.
In de laatste nieuwsbrief van deze site is de release van versie 1.8 van het REV portaal aangekondigd. Vandaag woensdag 10 mei 2023 is deze versie naar productie gegaan.
Door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat is op 30 mei 2022 een brief gestuurd aan alle leveranciers van buisleidingdata.
Het Ministerie van IenW heeft een brief opgesteld over de overgang van het RRGS naar het REV. Hierin wordt formeel geregeld dat aan de informatieverplichting vanuit de wetgeving rond Externe
In het 14de bronhoudersoverleg zijn de volgende onderwerpen aan bod geweest.