Afgelopen weken…in vogelvlucht
Hierbij in kort een overzicht van relevante zaken in de afgelopen weken:
Hierbij in kort een overzicht van relevante zaken in de afgelopen weken:
Het is gelukt!! Basisnet water is de eerste milieubelastende activiteit die in het REV staat.
Op 15 februari 2022 hebben vijf omgevingsdiensten (OD’s) samengewerkt in een eerste verdiepingssessie over data-modellen en aansluiting van zaaksystemen op het REV. De Regionale U
Ook dit jaar is er weer een online atlas werkconferentie en wel op 21 april. Het thema van dit jaar is “van praten naar doen”. In het plenaire deel is ook een plek voor het REV.
De ontwikkeling van het REV gaat steeds verder. In eerdere Activiteitenteams zijn informatiemodellen vastgesteld.
Eerder berichtten we over uitstel van de omgevingswet.
Op de website van het Register externe veiligheidsrisico’s (REV) staan antwoorden op veelgestelde vragen. Daar is het antwoord op onderstaande vraag bijgekomen.
Op de foto van links naar rechts: Programmamanager I-GO John Rayer, Liesbeth Spoelma en van het I-GO team Tjiko Schutte, Jan Sanders en Wouter Meijboom
Vragen over het Register Externe Veiligheidsrisico’s kunt u stellen via het contactformulier of per e-mail aan REV@rws.nl. De helpdesk is niet telefonisch bereikbaar.
De Omgevingswet treedt naar verwachting per 1 januari 2022 in werking. Dit is een jaar later dan eerder gepland.