Tijdelijke mutatie en upload stop op Register Externe Veiligheidsrisico’s Op vrijdag 15 maart vanaf 12:00 uur ’s middags tot en met 24 maart 23:59 gaat het aanleverportaal van het Register Externe Veiligheidsrisico’s offline.
Terugblik informatiebijeenkomst kwetsbare gebouwen en locaties Donderdag 1 februari vond de derde KGL informatiebijeenkomst plaats voor gemeenten. Lees het verslag en de gestelde vragen van deze bijeenkomsten en bekijk de video over het belang van het invoeren van KGL's in het REV.
Workshop: persona’s externe veiligheid Ben jij werkzaam in het veiligheidsdomein en wil je meehelpen met het verbeteren van de kaarten in de Atlas? Blok dan 25 januari van 14.00 tot 16.00 uur in jouw agenda.
Dialoogsessies 2 december conversietabellen RRGS-REV Op 2 december 2021 vonden de tweede en derde dialoogsessies over de conversietabellen RRGS-REV plaats. Ontdek wat de bronhouders tijdens de dialoogsessie conversietabellen bespraken.
De meest gestelde vraag bij het REV? Op de website van het Register externe veiligheidsrisico’s (REV) vind je de antwoorden op veelgestelde vragen. Deze pagina blijft in ontwikkeling en we plaatsen hier regelmatig nieuwe inhoud.
Kijkje achter de schermen: David en de Risicokaart Stel je voor: we zijn een jaar verder. Een schat aan data uit het Register Externe Veiligheid (REV) staat op de Risicokaart.
Digitalisering Basisnet: Eerste versie Basisnet Weg is af Rijkswaterstaat en Geodan startten in 2020 met het digitaliseren van het Basisnet Weg (zie eerdere artikel over Basisnet). Het Basisnet Weg is nu voor een groot deel af! Nico te Laak
REV Helpdesk Vragen over het Register Externe Veiligheidsrisico’s kunt u stellen via het contactformulier of per e-mail aan REV@rws.nl. De helpdesk is niet telefonisch bereikbaar.
Voorbereidingen REV gaan door De Omgevingswet treedt naar verwachting per 1 januari 2022 in werking. Dit is een jaar later dan eerder gepland.
Test- en aansluittrajecten gestart Het REV krijgt stapsgewijs vorm. Per activiteit uit het Bkl komt er een informatiemodel, datamodel en een automatische koppeling (API).