Verslag REV 13de bronhoudersoverleg 8 september 2022
In het 13de bronhoudersoverleg heeft Monique van Scherpenzeel (Geonovum) een toelichting gegeven op het beheer en ontwikkelmodel van standaarden bij Geonovum.
In het 13de bronhoudersoverleg heeft Monique van Scherpenzeel (Geonovum) een toelichting gegeven op het beheer en ontwikkelmodel van standaarden bij Geonovum.
De conversie van het RRGS naar het REV verloopt voorspoedig. Al 24 soorten activiteiten zijn omgezet van het RRGS naar het REV.
Voor een aantal bestaande milieu belastende activiteiten die momenteel in het Register risicosituaties gevaarlijke stoffen (RRGS) staan, dient de bronhouder de bestaande data aan te vu
Op 1 oktober 2022 verliep de deadline voor de bijdrage via ODNL. Alle 29 omgevingsdiensten zijn actief aan de slag gegaan met het valideren van gegevens.
In de maanden oktober/november 2022 zal het REV-team alle omgevingsdiensten (OD) gaan bellen om na te gaan hoever de OD’s zijn op het gebied van het REV.
In een interview met Paul de Boer, vertelt hij op verhelderende wijze hoe het zaaksysteem Open Wave kan aansluiten op het REV.
De voorlichtingsbijeenkomst Rev-data-invoer buisleidingen gaat op 8 juli om 10 uur van start.
Het REV-programmateam heeft de afgelopen weken alle omgevingsdiensten gebeld.
Zoals we aangekondigd hebben tijdens de Atlas Werkconferentie gaan we de dienstverlening aan bronhouders uitbreiden met een ‘strippenkaart’.