Verslag REV 13de bronhoudersoverleg 8 september 2022
In het 13de bronhoudersoverleg heeft Monique van Scherpenzeel (Geonovum) een toelichting gegeven op het beheer en ontwikkelmodel van standaarden bij Geonovum.
In het 13de bronhoudersoverleg heeft Monique van Scherpenzeel (Geonovum) een toelichting gegeven op het beheer en ontwikkelmodel van standaarden bij Geonovum.
De conversie van het RRGS naar het REV verloopt voorspoedig. Al 24 soorten activiteiten zijn omgezet van het RRGS naar het REV.
Voor een aantal bestaande milieu belastende activiteiten die momenteel in het Register risicosituaties gevaarlijke stoffen (RRGS) staan, dient de bronhouder de bestaande data aan te vu
Op 1 oktober 2022 verliep de deadline voor de bijdrage via ODNL. Alle 29 omgevingsdiensten zijn actief aan de slag gegaan met het valideren van gegevens.
In de maanden oktober/november 2022 zal het REV-team alle omgevingsdiensten (OD) gaan bellen om na te gaan hoever de OD’s zijn op het gebied van het REV.
In een interview met Paul de Boer, vertelt hij op verhelderende wijze hoe het zaaksysteem Open Wave kan aansluiten op het REV.
Op 11 november 2021 vond de eerst van drie dialoogsessies over de conversietabellen RRGS-REV plaats. Meer dan 20 mensen meldden zich aan! Dat is een heel mooie opkomst.
Op 4 november 2021 organiseerde het REV-programmateam in samenwerking met VELIN en ILT een tweede bijeenkomst over REV-data-invoer Buisleidingen.
Op 4 november 2021 vond alweer het achtste bronhoudersoverleg plaats. Het was een digitale bijeenkomst. Zowel de deelnemers als het REV-team sloten aan via Teams.
De visualisatie van het vergunningverleningsproces onder de Omgevingswet met daarin de rol van het Register Externe Veiligheidsrisico’s is klaar.