Terugblik 30e MBA bronhouderoverleg Op 15 september 2025 kwamen bronhouders uit het hele land samen voor het 30e MBA-bronhouderoverleg in Utrecht. Met ruim 80 deelnemers, een afwisselend programma en volop praktijkvoorbeelden was het een inspirerende ochtend.
Terugblik: eerste gebruikersdag Atlas Veiligheid: samen werken aan de toekomst Op maandag 15 september vond in Utrecht bij DUS de allereerste gebruikersdag Atlas Veiligheid plaats. Ruim 80 professionals van omgevingsdiensten, gemeenten en veiligheidsregio’s kwamen samen mee te denken over de doorontwikkeling van het portaal.
Bijeenkomst REV buisleidingen De voorlichtingsbijeenkomst Rev-data-invoer buisleidingen gaat op 8 juli om 10 uur van start.
Belronde omgevingsdiensten Het REV-programmateam heeft de afgelopen weken alle omgevingsdiensten gebeld.
Strippenkaart: uitbreiding van onze dienstverlening Zoals we aangekondigd hebben tijdens de Atlas Werkconferentie gaan we de dienstverlening aan bronhouders uitbreiden met een ‘strippenkaart’.
Bronhoudersessie themaspecial RRGS naar REV Op 1 juli was de zesde bronhoudersessie met als thema: de migratie van RRGS data naar het REV.
Ervaringen aansluittraject omgevingsdienst Zodra de Omgevingswet in werking treedt, wordt het Register Risicosituaties Gevaarlijke Stoffen (RRGS) vervangen door het Register Externe Veiligheid (REV).
Geslaagd eerste vragenuurtje voor het REV Om iedereen goed op de hoogte te houden van de ontwikkelingen bij het REV gebruik we verschillende communicatiemiddelen.
Terugkoppeling eerste bronhoudersmiddag Al enige tijd is een aantal bronhouders aan het testen met het REV, in samenwerking met het REV-team. Momenteel richten zij zich op het inventariseren van de benodigde gegevens.
RWS werkt aan basisnetgeometrieën om aan te sluiten op het REV Basisnetgegevens in het Register Externe Veiligheid (REV)