Werkgroep datakwaliteit zoekt nieuwe leden !
Binnen het REV-programma zijn we bezig met het verbeteren van de datakwaliteit van het REV.
Binnen het REV-programma zijn we bezig met het verbeteren van de datakwaliteit van het REV.
Van de web mapping service (WMS) en web feature service (WFS) zijn nieuwe verbeterde versies gemaakt.
Teamleden van diverse rijkspartijen maken meters met de implementatie van het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV). In deze serie maken we kennis met hen.
Vandaag 31 mei 2023 gaat de dataset windturbines naar productie. Hier onder staan de belangrijkste aandachtspunten van deze dataset.
De activiteit windturbines D1 en E1 uit het Besluit Kwaliteit Leefomgeving (BKL) is een van de nieuwe datasets in het REV.
In de laatste nieuwsbrief van deze site is de release van versie 1.8 van het REV portaal aangekondigd. Vandaag woensdag 10 mei 2023 is deze versie naar productie gegaan.
Zodra de Omgevingswet in werking treedt, wordt het Register Risicosituaties Gevaarlijke Stoffen (RRGS) vervangen door het Register Externe Veiligheid (REV).
Om iedereen goed op de hoogte te houden van de ontwikkelingen bij het REV gebruik we verschillende communicatiemiddelen.
Al enige tijd is een aantal bronhouders aan het testen met het REV, in samenwerking met het REV-team. Momenteel richten zij zich op het inventariseren van de benodigde gegevens.
Basisnetgegevens in het Register Externe Veiligheid (REV)