Brief koppeling REV aan omgevingsloket
Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Op 21 december 2023 is door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief ontvangen. Deze brief gaat over hoe moet worden omgegaan met aandachtsgebieden tot de wetswijziging
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
Bij de helpdesk-REV krijgen we vragen binnen over verschillende onderwerpen zoals het aanmaken van een account voor het REV, over informatiemodellen of vragen over wetgeving.
‘Met framing effectief risicocommunicatie inzetten’ is de titel van de workshop die het REV organiseert op de Atlas Werkconferentie Online op 18 mei 2021.
Het REV 1.0 is klaar om data te ontvangen. Bronhouders kunnen voor alle 45 risicovolle activiteiten EV-informatie aanleveren via een API.
Afgelopen 25 februari vond alweer de derde bronhoudersdag van het REV plaats.
Het REV is een register dat de informatie ontsluit over externe veiligheidsrisico’s.
Iedere nieuwsbrief is er een interview met een bronhouder over het aansluittraject op het Register Externe Veiligheid (REV).