Tijdelijke mutatie en upload stop op Register Externe Veiligheidsrisico’s
Op vrijdag 15 maart vanaf 12:00 uur ’s middags tot en met 24 maart 23:59 gaat het aanleverportaal van het Register Externe Veiligheidsrisico’s offline.
Op vrijdag 15 maart vanaf 12:00 uur ’s middags tot en met 24 maart 23:59 gaat het aanleverportaal van het Register Externe Veiligheidsrisico’s offline.
Met de invoering van de Omgevingswet treedt het REV als databron voor buisleidingen in werking.
Begin juni startte het REV team met het toevoegen van datasets van activiteiten in de Bevoegd Gezag Module (BGM). Het opleveren gebeurt in verschillende sprints.
Op aanstaande donderdag 7 juli van 14:00 tot 15:30 uur vindt de 12de bronhoudersoverleg plaats. De agenda bevat de volgende onderwerpen:
Defensie Pijpleiding Organisatie (DPO) is als eerste bronhouder aangesloten op het RegisterExterneVeiligheid (REV).
Slingers en een feestelijke stemming op kantoor bij Geonovum. Want de 1.0 versie van het Informatie Model Externe Veiligheid (IMEV) is klaar.
Op 30 september 2021 organiseerde het REV infomil-team een tweede dialoogsessie. Vier bronhouders waren aanwezig. Ben jij een bronhouder?
Het Register Externe Veiligheid (REV) vervult straks een onmisbare schakel bij het verlenen van een Omgevingsvergunning onder de Omgevingswet.
Op 3 oktober heeft het ministerie een brief uitgestuurd aan de coördinatoren van het regionaal opdrachtgeversoverleg.