Bronhoudersoverleg verslag 2 september
Afgelopen 2 september was al weer ons 7e bronhouderoverleg. Het was goed om te zien dat tijdens de vakantieperiode veel voortgang is geboekt.
Afgelopen 2 september was al weer ons 7e bronhouderoverleg. Het was goed om te zien dat tijdens de vakantieperiode veel voortgang is geboekt.
Iedere nieuwsbrief is er een interview met een bronhouder over het aansluittraject op het Register Externe Veiligheid (REV).
Op 31 augustus 2021 heeft Oostkracht10 in een masterclass de resultaten van het pilot- onderzoek naar communicatie over aandachtsgebieden gepresenteerd.
In juli kondigden we aan dat we onze dienstverlening als REV-team zouden uitbreiden. Onderdeel daarvan zijn de dialoogsessies waarin we praktische vragen van bronhouders behandelen.
Donderdag 23 september is van 13:00 tot 14:00 uur de derde werkplaats voor de "Bevoegd Gezag Module". In deze sessie wordt er hands-on aan de slag gegaan met de module.
De BGM is een hulpmiddel om vanuit het bevoegd gezag RRGS-data die naar het REV wordt omgezet te controleren, valideren en aan te vullen.
Geodan voert namens het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat quickscans uit. Dit om bronhouders te helpen bij het aansluitproces op het Register Externe veiligheid (REV).
Zodra de Omgevingswet in werking treedt, wordt het Register Risicosituaties Gevaarlijke Stoffen (RRGS) vervangen door het Register Externe Veiligheid (REV).
Om iedereen goed op de hoogte te houden van de ontwikkelingen bij het REV gebruik we verschillende communicatiemiddelen.
Al enige tijd is een aantal bronhouders aan het testen met het REV, in samenwerking met het REV-team. Momenteel richten zij zich op het inventariseren van de benodigde gegevens.