Tijdelijke mutatie en upload stop op Register Externe Veiligheidsrisico’s
Op vrijdag 15 maart vanaf 12:00 uur ’s middags tot en met 24 maart 23:59 gaat het aanleverportaal van het Register Externe Veiligheidsrisico’s offline.
Op vrijdag 15 maart vanaf 12:00 uur ’s middags tot en met 24 maart 23:59 gaat het aanleverportaal van het Register Externe Veiligheidsrisico’s offline.
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
Dinsdag 20 juni 2023 heeft de 18de bronhoudersoverleg plaatsgevonden? Welke zaken zijn besproken?
Wij als REV-team kregen in de afgelopen tijd meerdere malen signalen dat bepaalde risicovolle activiteiten nog niet (of niet op een juiste manier) in het Bal en Bkl staan.
Bij deze zijn jullie van harte uitgenodigd voor de eindpresentatie "Smart inwinnen van data in de openbare ruimte” door Mats van der Burg en Rik de Hoop.
Geonovem is bezig met het opstellen van een wijzigingsvoorstel voor de volgende versie van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV). Na de zomer komt deze versie online.
De ontwikkeling van het REV gaat steeds verder. In eerdere Activiteitenteams zijn informatiemodellen vastgesteld.
Eerder berichtten we over uitstel van de omgevingswet.
Op de website van het Register externe veiligheidsrisico’s (REV) staan antwoorden op veelgestelde vragen. Daar is het antwoord op onderstaande vraag bijgekomen.