Eerste drie activiteiten geconverteerd naar het REV
Op 30 mei 2022 om 14:30 uur zijn de eerste drie activiteiten klaar gezet in het REV om te bekijken en valideren.
Op 30 mei 2022 om 14:30 uur zijn de eerste drie activiteiten klaar gezet in het REV om te bekijken en valideren.
Sinds vorige week staat een nieuwe versie van de starterskit op de website, met daarin nieuwe versies van de JSON voorbeeldbestanden.
Het programmateam REV zet op 30 mei 2020 de eerste drie sets conversiedata voor de bronhouders online. In dit nieuwsbericht geven wij meer informatie over de eerste drie conversiedatasets.
De voorlichtingsbijeenkomst Rev-data-invoer buisleidingen gaat op 8 juli om 10 uur van start.
Het REV-programmateam heeft de afgelopen weken alle omgevingsdiensten gebeld.
Zoals we aangekondigd hebben tijdens de Atlas Werkconferentie gaan we de dienstverlening aan bronhouders uitbreiden met een ‘strippenkaart’.
Zodra de Omgevingswet in werking treedt, wordt het Register Risicosituaties Gevaarlijke Stoffen (RRGS) vervangen door het Register Externe Veiligheid (REV).
Om iedereen goed op de hoogte te houden van de ontwikkelingen bij het REV gebruik we verschillende communicatiemiddelen.
Al enige tijd is een aantal bronhouders aan het testen met het REV, in samenwerking met het REV-team. Momenteel richten zij zich op het inventariseren van de benodigde gegevens.