Brief bijdrage gemeenten voor controle en publicatie KGL data
Op 11 november 2024 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief aan alle Nederlandse gemeenten verstuurd.
Op 11 november 2024 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief aan alle Nederlandse gemeenten verstuurd.
Op 20 september 2024 stuurde ODNL de langverwachte subsidiebrieven namens het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW) naar de omgevingsdiensten.
De bronhouder speelt een cruciale rol in het Register Externe Veiligheidsrisico's (REV).
Op 31 oktober 2024 is versie 3.0 verschenen van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Op vrijdag 15 maart vanaf 12:00 uur ’s middags tot en met 24 maart 23:59 gaat het aanleverportaal van het Register Externe Veiligheidsrisico’s offline.
‘Met framing effectief risicocommunicatie inzetten’ is de titel van de workshop die het REV organiseert op de Atlas Werkconferentie Online op 18 mei 2021.
Het REV 1.0 is klaar om data te ontvangen. Bronhouders kunnen voor alle 45 risicovolle activiteiten EV-informatie aanleveren via een API.
Afgelopen 25 februari vond alweer de derde bronhoudersdag van het REV plaats.
Het REV is een register dat de informatie ontsluit over externe veiligheidsrisico’s.