Brief bijdrage gemeenten voor controle en publicatie KGL data Op 11 november 2024 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief aan alle Nederlandse gemeenten verstuurd.
Uitwerking Subsidievoorwaarden voor omgevingsdiensten Op 20 september 2024 stuurde ODNL de langverwachte subsidiebrieven namens het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW) naar de omgevingsdiensten.
Hoe gebruikt de omgevingsdienst Zuid-Limburg het REV? De bronhouder speelt een cruciale rol in het Register Externe Veiligheidsrisico's (REV).
Nieuwe versie Informatiemodel Externe Veiligheid (v.3.0) beschikbaar Op 31 oktober 2024 is versie 3.0 verschenen van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV).
Brief koppeling REV aan omgevingsloket Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Brief Ministerie van IenW over rekenmethode aandachtsgebieden Op 21 december 2023 is door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief ontvangen. Deze brief gaat over hoe moet worden omgegaan met aandachtsgebieden tot de wetswijziging
Presentatie REV Landelijke vuurwerkdag Op 15 november 2023 heeft de landelijke vuurwerkdag 2023 plaatsgevonden. Frans Geurts, senior-adviseur externe veiligheid, heeft vanuit het REV een presentatie gegeven over vuurwerkopslagen in het Register Externe Veiligheidsrisico’s, de vervanger van het Risico Register Gevaarlijke Stoffen (RRGS).
Dialoogsessie conversietabellen RRGS-REV Op 11 november 2021 vond de eerst van drie dialoogsessies over de conversietabellen RRGS-REV plaats. Meer dan 20 mensen meldden zich aan! Dat is een heel mooie opkomst.
Bijeenkomst REV-data-invoer buisleidingen Op 4 november 2021 organiseerde het REV-programmateam in samenwerking met VELIN en ILT een tweede bijeenkomst over REV-data-invoer Buisleidingen.
Verslag 8e bronhoudersoverleg Op 4 november 2021 vond alweer het achtste bronhoudersoverleg plaats. Het was een digitale bijeenkomst. Zowel de deelnemers als het REV-team sloten aan via Teams.