Brief koppeling REV aan omgevingsloket
Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Op 21 december 2023 is door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief ontvangen. Deze brief gaat over hoe moet worden omgegaan met aandachtsgebieden tot de wetswijziging
Met de invoering van de Omgevingswet treedt het REV als databron voor buisleidingen in werking.
Begin juni startte het REV team met het toevoegen van datasets van activiteiten in de Bevoegd Gezag Module (BGM). Het opleveren gebeurt in verschillende sprints.
Op aanstaande donderdag 7 juli van 14:00 tot 15:30 uur vindt de 12de bronhoudersoverleg plaats. De agenda bevat de volgende onderwerpen:
Hierbij in kort een overzicht van relevante zaken in de afgelopen weken:
Het is gelukt!! Basisnet water is de eerste milieubelastende activiteit die in het REV staat.
Op 15 februari 2022 hebben vijf omgevingsdiensten (OD’s) samengewerkt in een eerste verdiepingssessie over data-modellen en aansluiting van zaaksystemen op het REV. De Regionale U
Ook dit jaar is er weer een online atlas werkconferentie en wel op 21 april. Het thema van dit jaar is “van praten naar doen”. In het plenaire deel is ook een plek voor het REV.