Brief koppeling REV aan omgevingsloket
Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten.
Op 21 december 2023 is door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief ontvangen. Deze brief gaat over hoe moet worden omgegaan met aandachtsgebieden tot de wetswijziging
In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
Dinsdag 20 juni 2023 heeft de 18de bronhoudersoverleg plaatsgevonden? Welke zaken zijn besproken?
Wij als REV-team kregen in de afgelopen tijd meerdere malen signalen dat bepaalde risicovolle activiteiten nog niet (of niet op een juiste manier) in het Bal en Bkl staan.
Bij deze zijn jullie van harte uitgenodigd voor de eindpresentatie "Smart inwinnen van data in de openbare ruimte” door Mats van der Burg en Rik de Hoop.
Geonovem is bezig met het opstellen van een wijzigingsvoorstel voor de volgende versie van het Informatiemodel Externe Veiligheid (IMEV). Na de zomer komt deze versie online.
In de vorige nieuwsbrief kon u lezen over de overgang van de ontwikkelfase van Register Externe Veiligheidsrisico’s naar de beheerfase.
In Q4 2022 en Q1 2023 heeft het REV-team contact opgenomen met alle 29 omgevingsdiensten (OD’s) met een aantal vragen over hun werkzaamheden rondom het Register Externe Veiligheidsrisi